Ray Tipi Led Spot 8 (GT-9008)

Ürün Açıklaması:

Ray Tipi Led Spot Aydınlatmalarımızda, Alanlarında Kalite Standartı Açısından 1 Numara Olan OSRAM LED  ChipTRIDONIC LED Driver Kullanılmaktadır.
Ürünlerimiz 3 YIL GARANTİLİDİR.

 

Volt AC 220-240 V
Watt 20w – 30w – 40w Seçeneği
Lümen 4200lm
CRI 80
Açı 24° – 45° – 60° Seçeneği
Renk Siyah – Beyaz – Gri – RAL
Kelvin 2700K – 3000K – 4000K – 6000K Işık Tonu Seçeneği
Hareket Yatay 350° – Dikey 180°
Bağlantı Trifaze – Monofaze Soket
IP 20

LED SPOT AYDINLATMA 
Daha çok iç mekân dekorasyonlarında kullanılan spot lambalar, dekorasyon konusunda çok önemli bir yere sahiptir. Aydınlatmaların doğru bir şekilde yapılması gerektiği günümüzde spot lamba tercihleri yaparken sizlere birbirinden farklı seçenekleri sunmaya devam ediyoruz. Mağaza Aydınlatma, Kuaför Aydınlatma, Ürün Aydınlatma, Mekan Aydınlatma, Ev ve İşyeri Aydınlatma da kullanacağınız bu ürünler çok uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.
Günümüzde artık dış mekân aydınlatması olarak da kullanılan spot lambalar, modern ev dekorasyonlarında tercih edilmeye başlanmıştır. Spot lamba ayrıca elektrik tasarrufu da sağlar. Birçok farklı türde üretilen bu lambalar alışveriş merkezlerinde, kafelerde ve vitrinlerde görülebilmektedir. Evinizde de kullanmak için bu lambaları tercih edecekseniz o halde sitemize giriş yaparak en gösterişli ve uygun ürüne sahip olabilirsiniz. Eğer eviniz geniş bir özelliğe sahipse mutlaka spot lambaların kullanılması gerekecektir çünkü bu lambalar direk ışık verme özelliğine sahiptir. Bu sayede de kullanıldığı ortamı direkt olarak aydınlatmaktadır. Sizlere sunduğumuz tüm aydınlatma çözümleriyle ilgili bu seçeneklerden yararlanabilir ve yaşam alanlarınızda çok dekoratif bir görüntü elde edebilirsiniz.

Sizin Memnuniyetiniz Bizim İlkemizdir. İmalat Atölyemizde İsteğiniz Doğrultusunda Üretim Yapmaktayız.

  • Kişiye Özel İstekleriniz İçin İstanbul Şişhane'de Bulunan Tasarım Aydınlatma Ofisimizi Ziyaret Edip Bir Kahvemizi İçebilir yada Whatsapp İletişim Hattımızdan Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. 

 Whatsapp İletişim Hattı : 0539 405 85 70