Dekoratif Gromper LED Sarkıt (GT-9011)

Ürün Açıklaması:

*Avize Genişliği        : Yaklaşık Uzunluk 85 cm (Yuvarlak) - 70 cm (Sıralı) 

* Avize Yüksekliği     : Yaklaşık  Uzunluğu 50 cm (Yuvarlak) - 90 cm (Sıralı)

* Avize Gövdesi         : Ürün Metaldir.

Duy Bilgisi               : Ürün Kendinden SAMSUNG LED'lidir. 

* Watt Bilgisi              : 52 w / 3000 kelvin / 5200 lümen (Yuvarlak)  20 w / 3000 kelvin / 2000 lümen (Sıralı)

* Kullanım Alanları    : Endüstriyel Sarkıt Hem Klasik Hem Modern Aydınlatma Olarak Kullanılabilen Dekoratif Retro Kafesli Avize Oturma Odası, Yatak Odası, Çalışma Odası, Çocuk Odası Lamba, Mutfak, Antre, Salon, Toplantı ve Yemek Masası Üzeri, Bar, Cafe Aydınlatma, Restoranlar, Kuaför Aydınlatma, Mobilya Aydınlatma, Mimari Proje Bahçe için Dekoratif Retro Aydınlatma ve Vintage Tarz Görünüm Sağlamak İçin Kullanılır.

Genel Bilgi              : Elektrik Bağlantıları Yapılmıştır. 

* Renk Bilgisi            : KROM 

Daha çok iç mekân dekorasyonlarında kullanılan spot lambalar, dekorasyon konusunda çok önemli bir yere sahiptir. Aydınlatmaların doğru bir şekilde yapılması gerektiği günümüzde spot lamba tercihleri yaparken sizlere birbirinden farklı seçenekleri sunmaya devam ediyoruz. Mağaza Aydınlatma, Kuaför Aydınlatma, Ürün Aydınlatma, Mekan Aydınlatma, Ev ve İşyeri Aydınlatma da kullanacağınız bu ürünler çok uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.
Günümüzde artık dış mekân aydınlatması olarak da kullanılan spot lambalar, modern ev dekorasyonlarında tercih edilmeye başlanmıştır. Spot lamba ayrıca elektrik tasarrufu da sağlar. Birçok farklı türde üretilen bu lambalar alışveriş merkezlerinde, kafelerde ve vitrinlerde görülebilmektedir. Evinizde de kullanmak için bu lambaları tercih edecekseniz o halde sitemize giriş yaparak en gösterişli ve uygun ürüne sahip olabilirsiniz. Eğer eviniz geniş bir özelliğe sahipse mutlaka spot lambaların kullanılması gerekecektir çünkü bu lambalar direk ışık verme özelliğine sahiptir. Bu sayede de kullanıldığı ortamı direkt olarak aydınlatmaktadır. Sizlere sunduğumuz tüm aydınlatma çözümleriyle ilgili bu seçeneklerden yararlanabilir ve yaşam alanlarınızda çok dekoratif bir görüntü elde edebilirsiniz.

Sizin Memnuniyetiniz Bizim İlkemizdir. İmalat Atölyemizde İsteğiniz Doğrultusunda Üretim Yapmaktayız.

  • Kişiye Özel İstekleriniz İçin İstanbul Şişhane'de Bulunan Tasarım Aydınlatma Ofisimizi Ziyaret Edip Bir Kahvemizi İçebilir yada Whatsapp İletişim Hattımızdan Bizimle İletişime Geçebilirsiniz. 

 Whatsapp İletişim Hattı : 0539 405 85 70